Ładowanie Wydarzenia

GRUPA POPOŁUDNIOWA: „TKAJĄC JEDWABNĄ WIĘŹ. OD SEPARACJI DO RELACJI”

ŚLADAMI MIŁOŚCI OSOBISTEJ I RODZINNEJ.  

WRZESIEŃ – GRUDZIEŃ 2021 r.

Zajęcia są skierowane do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem swojego potencjału życia w obszarze osobistej historii relacyjnej i rodzinnej, który mogą rozwinąć w życiu osobistym.

Zajęcia odbywają się w grupie. Każdy z uczestników będzie mógł odkrywać i rozwijać swój osobisty potencjał na bazie swoich doświadczeń życiowych i rodzinnych. Podczas zajęć będzie można przyglądać się w jaki sposób zostały ukształtowane  umiejętności nawiązywania relacji. Dzięki różnych proponowanym ćwiczeniom, doświadczeniom indywidualnych (refleksja, praca z wyobraźnią, przestrzenią), w parze, grupowym, będziesz mógł budować zarówno świadomość nowych spostrzeżeń, a także umiejętności kontaktowania się i nawiązywania relacji.

Posłużymy się różnymi metodami i technikami pracy z celu przybliżenia w/w problematyki.

Zajęcia grupowe są tak pomyślane, aby uczestnicy mogli w nich uczestniczyć zarówno indywidualnie jak i ze swoim partnerem.

SPOSÓB REALIZACJI:

Zajęcia odbywać się będą przez 8 tygodni w środy od godz. 1700 – 2000.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • Osobista decyzja na uczestnictwo w grupie i realizowanie proponowanych zadań domowych.
  • Wstępna konsultacja z prowadzącym zajęcia, która jest podstawą uczestnictwa w zajęciach 8 tygodniowych.
  • Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Koszt za zajęcia 1500 zł.  Na co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem zajęć, proszę dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł. Jeśli ktoś zrezygnuje na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć a dokonał wpłaty Instytut zwraca 90% wpłaty. W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, Instytut zwraca 50% wpłaty. Natomiast, gdy rezygnacja nastąpiła później niż 14 dni przed rozpoczęciem zajęć, Instytut nie zwraca pierwszej raty.  Przelewu należy dokonać na konto:

ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943.
Należy dopisać: Tkając jedwabną więź. Od separacji do relacji.

GDZIE: W Instytucie Rozwoju Potencjału Życia w Bielsku – Białej, ul. Mickiewicza 39/7.

TERMIN: wrzesień – grudzień 2021 r.

ILOŚĆ OSÓB: do 10 osób.

KOSZT TRENINGU: 1500 zł. od osoby. Płatne w 5 ratach. Pierwsza rata – zaliczka w wysokości 500 zł. Pozostałe cztery raty po 250 zł.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod numer telefonu: 603 067 413 lub adres email:  piotrinstytut@gmail.com

Prowadzący: Piotr Bednarczyk