Ładowanie Wydarzenia

GRUPA POPOŁUDNIOWA. QIGONG: „WZMACNIANIE SIŁY ŻYCIOWEJ”

Zajęcia rozpoczną się we wrześniu 2020 r.

Zajęcia są skierowane do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem swojej siły życiowej, którzy chcą systematycznie wspólnie ćwiczyć qigong.

Zajęcia odbywają się w grupie. Każdy z uczestników będzie mógł rozwijać swoje umiejętności nawiązywania kontaktu ze swoją siłą życiową. Zajęcia są tak ułożone, że oprócz umiejętności, które mogą być realizowane na zajęciach będzie można ćwiczyć w domu. Podstawą pracy jest budowanie siły życiowej, płynności ruchu, energii Qi, a także wzmocnić swój potencjał życiowy, fizyczny, psychiczny i duchowy.

Nadbudowywanie energii życiowej, połączenie jej z intencją jest bardzo dużym wsparciem w kształtowaniu swojej sprawczości, która jest potrzebna w podejmowaniu różnych działań.

Zajęcia odbywają się przez 10 tygodni po 2,5 półgodziny.

SPOSÓB REALIZACJI:

Zajęcia odbywać się będą przez 10 tygodni w środy od godz. 1700 – 1930.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • Osobista decyzja na uczestnictwo w grupie i realizowanie proponowanych zadań domowych.
  • Wstępna konsultacja z prowadzącym zajęcia, która jest podstawą uczestnictwa w zajęciach 8 tygodniowych.
  • Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Koszt za zajęcia 1800 zł.  Na co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem zajęć, proszę dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 600 zł. Jeśli ktoś zrezygnuje na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć a dokonał wpłaty Instytut zwraca 90% wpłaty. W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, Instytut zwraca 50% wpłaty. Natomiast, gdy rezygnacja nastąpiła później niż 14 dni przed rozpoczęciem zajęć, Instytut nie zwraca pierwszej raty.  Przelewu należy dokonać na konto:

ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943. Należy dopisać: Qigong.

GDZIE: W Instytucie Rozwoju Potencjału Życia w Bielsku – Białej, ul. Mickiewicza 39/7.

TERMIN: wrzesień-grudzień 2020 r.

ILOŚĆ OSÓB: do 10 osób.

KOSZT TRENINGU: 1800 zł. od osoby. Płatne w 5 ratach. Pierwsza rata – zaliczka w wysokości 600 zł. Pozostałe cztery raty po 300 zł.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod numer telefonu: 603 067 413 lub adres email:  piotrinstytut@gmail.com

Prowadzący: Piotr Bednarczyk