Ładowanie Wydarzenia

JA SOMATYCZNE. GRUPA PÓŁROCZNA.

Kiedy masz trudne doświadczenia życiowe, wtedy twoje ciało, uczucia, umysł, zmysł orientacji w przestrzeni są zagrożone. Możesz mało albo zbyt słabo odczuwać swoje ciało, nie przeżywać swoich uczuć (pustka, wycofanie, nadmierna agresja – wybuchowość), albo tracisz orientacje w otoczeniu, wtedy możesz doświadczać skutków traum, które przeżyłeś w swoim życiu, a które mają na ciebie wpływ. Rozpoznawalnym zjawiskiem jest powtarzalność pewnych wzorców i niemożliwość rozwiązania ich; ma się wtedy wrażenie kręcenia w kółko.

Zaproponowany warsztat terapeutyczny umożliwia uczestnikowi podążać w kierunku swojego rozwoju osobistego. Ożywić i obudzić  to, co jest martwe. Szczególny akcent będzie położy na ja somatyczne i częściowo na ja relacyjne. Spotkania mają na celu pomóc uczestnikowi poradzenia sobie z powtarzającymi wzorcami w ciele, blokami emocjonalnymi, zatrzymanym ruchem rozwojowym. Żyć w teraźniejszości i uwrażliwiać na przyszłość. Nawiązać kontakt z częściami zdrowymi naszej osobowości. Zintegrować to, co jest oddzielone, a co umożliwia budować nowych jakości życiowych.

Podczas pracy grupowej uczestnicy będą mogli doświadczać siebie w różny sposób: w ćwiczeniach, w wyobraźni, poprzez kontakt z własnym ciałem a także poprzez możliwość pracy według metody biodynamicznego oddechu, focusingu. Będziesz mógł(a) poszukiwać odpowiedzi na własne pytania i znajdować właściwe rozwiązania dla swojego życia.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Osobista decyzja na pracę własną.

2. Wstępna konsultacja z terapeutą prowadzącym, która  jest podstawą uczestnictwa w grup terapeutycznej.

3. Dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 750 zł na konto: Instytut Rozwoju Potencjału Życia, Piotr Bednarczyk ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943, podając w tytule: Ja somatyczne  grupa półroczna 2020 r. oraz imię, nazwisko uczestnika.

Pozostałe raty przed kolejnym zjazdem (3 raty po 600 zł. i przed 5 spotkaniem 350 zł). Proszę podać w tytule przelewu: Ja obecne grupa półroczna oraz imię, nazwisko uczestnika.

Instytut zwraca 90% wpłaconej kwoty osobom, które pisemnie odwołują swoje uczestnictwo co najmniej 30 dni przed jego rozpoczęciem. W przypadku 2 tygodni od rozpoczęcia zwrot 50% zaliczki lub wpłaty. W przypadku późniejszej pisemnej rezygnacji nie zwracamy wpłaty, chyba że miejsce zostanie wykorzystane z listy oczekujących.

GDZIE: Instytut Rozwoju Potencjału Życia, Bielsko – Biała, ul. Mickiewicza 39/ 7

TERMIN:

1 spotkanie 14 – 15 luty (piątek-sobota)
2 spotkanie 20 – 21 marca (piątek-sobota)
3 Spotkanie 23 – 24 kwietnia (czwartek – piątek)
4 spotkanie 24 – 25 lipca (piątek-sobota)
5 spotkanie 4 – 5 września (piątek-sobota)
6 spotkanie 2 – 3 października (piątek-sobota)
ILOŚĆ OSÓB: do 12 osób.
KOSZT SZKOLENIA: Koszt za 6 spotkań wynosi 2900 zł
ZAPISY: Piotr Bednarczyk,tel.: +48 603 067 413,   piotrinstytut@gmail.com