Wszystko zaczęło się w 2008 roku, od superwizji pracy zawodowej. W tej sferze najbardziej cenię sobie to, że Piotr daje mi możliwość uczenia się poprzez działanie, doświadczanie. W ten sposób odkrywam zasoby, które pomagają mi pracować możliwie jak najlepiej. Imponuje mi przy tym obszerna wiedza Piotra, która pozwala widzieć poruszane sprawy z wielu różnych perspektyw.

A później były dwa treningi rozwojowo – terapeutyczne. Jako uczestnik grup miałam pełne zaufanie do działań Piotra. Wiedziałam, że jeśli ja czegoś nie widzę i gubię się, to on mi pomoże to dostrzec i zrobić z tym coś konstruktywnego.   Było chwilami bardzo ciężko, multum uczuć, chaos, ale potem przychodził spokój, nadzieja i siła.

Trening: „Podążając śladami miłości wewnętrznego dziecka” pozwolił mi być bliżej samej siebie, a co za tym idzie bliżej rodziny pochodzenia. Z kolei „Harmonia wewnętrznego mężczyzny z wewnętrzną kobietą” pomógł mi być bliżej mojego partnera…   W myśl powiedzenia : Nie można być drugą połówką jabłka, jeśli samemu nie tworzy się całości.

Reasumując, uważam, że Piotr jest profesjonalistą w swoim fachu. Ma bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną, a przy tym ciągłe doskonali swój warsztat pracy.  A tak poza tym jest życzliwym, pełnym spontaniczności i poczucia humoru człowiekiem 🙂