TERAPEUCI INSTYTUTU

PIOTR BEDNARCZYK
PIOTR BEDNARCZYK Psychoterapeuta i założyciel Instytutu Rozwoju Potencjału Życia.
Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej
603 067 413

PIOTR BEDNARCZYK – mgr. pedagogiki, filozofii i katechetyki. Trener i psychoterapeuta terapii Gestalt. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa). Ukończył 4 letni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków – Centrum Psychoterapii i Poznań – WTTS). Uczestniczył w kompleksowym szkoleniu (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej) w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Uczestniczył w czteroletnim szkoleniu z Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Posiada międzynarodowy certyfikat Somatic Experiencing (SE). Ukończył dwu letnie szkolenie z NeuroAffective Relational Model (NARM). Posiada Certyfikat z biodynamicznego oddechu uwalniania traumy. Ukończył dwuletnie polsko – niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa oraz hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Ukończył 2 letnie szkolenie: „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera” i 2 letnie szkolenie: „Openness, Offenheit, Otwartość” oraz kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera. Uczestniczył w 2 letnim szkoleniu z psychodramy. Posiada Certyfikat z Diagnozy klinicznej DSM – IV, dyplom ukończenia „Terapii krótkoterminowej jako podejścia integrującego”.

DARIUSZ MAŁOJŁO
DARIUSZ MAŁOJŁOPraktyk Biodynamicznego Oddechu Uwalniania Traumy
Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej
606 104 459

Mgr Inż. DARIUSZ MAŁOJŁO – mgr.inż, certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener pracy z oddechem, tancerz, performer.
Pełną kontrola nad własnym zdrowiem – ciałem, umysłem, duchem i emocjami, to cel który nadaje kierunek jego pracy. Holistyczne podejście do człowieka, obecność i wczuwanie się w potrzeby klienta pozwalają zbudować bezpieczną przestrzeń, gdzie klient może odszukać swoją drogę do uzdrowienia i dobrego samopoczucia.

Pierwsze spotkanie ze świadomym oddechem rozpoczęło nowy etap w jego życiu, który trwa do dziś. Ukończył trening z Biodynamic Breath and Trauma Release System BBTRS® prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, Uzyskał certyfikat praktyka BBTRS® a następnie  asystował podczas treningów certyfikujacych BBTRS® Jest założycielem Dariusz Małojło – Breathwork Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną. Jest twórcą projektu Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu z którym podróżuje po Polsce oraz zagranicą (Londyn, Bruksela). Rozwija i kształci się w dziedzinie pracy z ciałem, technik oddechowych, tańca i specjalistycznej pracy z traumą. Uczył się m.in.od: Giten Tonkov, Nisarga Eryk Dobosz, Piotr Bednarczyk, Thomas Stayeart, Iwona Olszowska, Eryk Makohon, Anna Bogdanowicz, Marta Pietruszka, Marcin Wytrążek, Prema McKeever.

Wtorek, środa godz. 17:00-21:00, czwartek godz. 10:00 – 14:00 . Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej
+48 606 104 459, bbtr.oddech@gmail.com
https://www.biodynamicbreath.com/bbtri-people/dariusz-malojlo/

PARTNERZY INSTYTUTU

MGR KAMA KORYTOWSKA
MGR KAMA KORYTOWSKA
pracuje ustawieniowo od 2002 roku, a od dziesięciu lat prowadzi ustawienia metodą prof. Franza Rupperta. Ukończyła ponadto szkolenie Terapii Traumy Somatycznej u Babette Rothchild (USA); przez wiele lat pracowała jako terapeutka i trenerka w Institute of Integrative Bodywork and Movement Therapy w Anglii.

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

Poznaj nasze formy i metody pracy