Olga

Pierwsze spotkanie z warsztatem Piotra Bednarczyka i jego prowadzenia spotkań było szkolenie w firmie, w której pracowałam. Coś wówczas we mnie drgnęło. Piotr ujął mnie swoim profesjonalizmem, spokojem i poczuciem humoru. Pojechałam na spotkanie indywidualne do Instytutu. Tak się zaczęło. Piotr zaproponował mi pracę grupową. To był strzał w dziesiątkę. Trening rozwojowo – terapeutyczny „Podążając śladami miłości wewnętrznego dziecka” otworzył przede mną możliwość głębokiego wzglądu w siebie i w moje dzieciństwo, odkrycia słabości ale i siły. Zrobiłam milowy krok ku… Czytaj dalej „Olga”

Olga
Access Heaven

Jolanta, Bielsko-Biała

Psychoterapeuta Piotr Bednarczyk to człowiek o wielkim sercu, dużej wiedzy i ogromnym doświadczeniu. To terapeuta, który ma niesamowite wyczucie oraz intuicje. Jego hipotezy są dla mnie  bardzo trafne . Doświadczenia półrocznej grupy ( wspaniałej, ciekawej, czasami trudnej podróży w głąb siebie ) przy pomocy Piotra  odbyły się w poczuciu bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki. To praca pełna troski, zaangażowania, uważności i spokoju. Praca terapeutyczna u Piotra wprowadza inną – lepszą jakość  życia, powiększa  świadomość i pozwala patrzeć na życie i ludzi z… Czytaj dalej „Jolanta, Bielsko-Biała”

Jolanta, Bielsko-Biała

Agnieszka

Moja droga rozwoju rozpoczęłam się w 2008 roku od spotkania indywidualnego.
Pierwszy raz przyszłam nie dla Siebie ale dla mojego chłopaka, na którym zależało mi.
To był dla mnie trudny czas pożegnałam dwie ważne osoby babcię i przyjaciela.
Doznałam jednocześnie jeszcze uszkodzenia kręgosłupa i czułam, że jestem tak zmęczona obowiązkami, że nie mam siły na więcej. Teraz już wiem, ze szukanie rozwiązań to dobra droga jest to dużo łatwiejsze niż kiedyś.
Teraz wiem, że każdy dzień… Czytaj dalej „Agnieszka”

Agnieszka

Kasia, Bielsko-Biała

Witam, uczestniczyłam w dwóch treningach prowadzonych przez Piotra Bednarczyka: ” W moim ogrodzie pamięci” i „Zaprzyjaźnij się ze sobą”. Przez okres uczestnictwa w tych treningach moje życie bardzo się zmieniło. Nastąpiły w nim ZMIANY, o które najtrudniej. Nie sądziłam nawet, że dotykam tak ważnych dla mnie sytuacji, relacji i spraw. Dzięki bystrości, ogromnej wiedzy terapeutycznej, a także trafnej intuicji Piotr pomógł mi dotrzeć do źródeł moich trudności i dolegliwości. Bardzo się cieszę, że miałam okazję pracy nad sobą u Piotra-… Czytaj dalej „Kasia, Bielsko-Biała”

Kasia, Bielsko-Biała

Ola

Wszystko zaczęło się w 2008 roku, od superwizji pracy zawodowej. W tej sferze najbardziej cenię sobie to, że Piotr daje mi możliwość uczenia się poprzez działanie, doświadczanie. W ten sposób odkrywam zasoby, które pomagają mi pracować możliwie jak najlepiej. Imponuje mi przy tym obszerna wiedza Piotra, która pozwala widzieć poruszane sprawy z wielu różnych perspektyw. A później były dwa treningi rozwojowo – terapeutyczne. Jako uczestnik grup miałam pełne zaufanie do działań Piotra. Wiedziałam, że jeśli ja czegoś nie widzę i… Czytaj dalej „Ola”

Ola

opinia