Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

GRUPA POPOŁUDNIOWA. MINDFULNESS: „W SERCU UWAŻNOŚCI I ŚWIADOMOŚCI

MBSR – REDUKCJA STRESU”.

PAŹDZIERNIK – GRUDZIEŃ 2019 r.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób zainteresowanych odkrywaniem swojej uważności, rozwijaniem swojej świadomości w zakresie dnia codziennego.

Uważność pomaga nam być świadomym życia, które rozwija się z chwili na chwilę. Każdy moment w życiu jaki się pojawia jest wyzwaniem i zaproszeniem do uważności. Są chwile radosne i bolesne, czasami pełne cierpienia i wtedy poprzez uważność, dzięki obecności jesteś zaproszony do pogłębienia tych doświadczeń.  Będziesz mógł rozpoznawać swoją świadomością zarówno doświadczenia płynące ze świata zewnętrznego jak i ze świata wewnętrznego. Podczas tych zajęć będziesz mógł, rozwijać swoją uważność, świadomość odczuć z ciała, zauważać swoje myśli, uczucia, zachowania, być uważnym na swój ruch a także budować świadomość różnych uwarunkowań, reaktywnych zachowań. Będziesz mógł rozróżniać pomiędzy uważnością a reaktywnością. Podczas spotkań, będziesz zapraszany do codziennej praktyki uważności. Dlatego też wszystkie doświadczenia podczas zajęć a także zadania, które będą proponowane wymagają twojego zaangażowania.

SPOSÓB REALIZACJI:

Zajęcia odbywać się będą przez 8 tygodni w poniedziałki od godz. 1700 – 1930. W ramach tego kursu będzie jeden dzień uważności realizowany w godzinach 1000 – 1700.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • Osobista decyzja na uczestnictwo w grupie i realizowanie proponowanych zadań domowych.
  • Wstępna konsultacja z prowadzącym zajęcia, która jest podstawą uczestnictwa w zajęciach 8 tygodniowych.
  • Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Koszt za zajęcia 1600 zł. Na co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem zajęć, proszę dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 600 zł. Jeśli ktoś zrezygnuje na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć a dokonał wpłaty Instytut zwraca 90% wpłaty. W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, Instytut zwraca 50% wpłaty. Natomiast, gdy rezygnacja nastąpiła później niż 14 dni przed rozpoczęciem zajęć, Instytut nie zwraca pierwszej raty. Przelewu należy dokonać na konto:

ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943. Należy dopisać: W sercu uważności i świadomości październik-grudzień 2019 r.

GDZIE: W Instytucie Rozwoju Potencjału Życia w Bielsku – Białej, ul. Mickiewicza 39/7.

TERMIN: październik – grudzień 2019 r. 8 spotkań po 2,5 godziny i jeden cały dzień uważności.
1 spotkanie: 2 października (środa).
2 spotkanie: 9 października (środa).
3 spotkanie 23 października (środa).
4 spotkanie 30 października (środa).
5 spotkanie 13 listopada (środa).
6 spotkanie 27 listopada (środa).
Dzień uważności 3 grudnia (wtorek).
7 spotkanie 4 grudnia (środa).
8 spotkanie 11 grudnia (środa).

ILOŚĆ OSÓB: do 10 osób.

KOSZT TRENINGU: 1600 zł. od osoby. Płatne w 5 ratach. Pierwsza rata – zaliczka w wysokości 600 zł. Pozostałe cztery raty po 250 zł.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod numer telefonu: 603 067 413 lub adres email piotrinstytut@gmail.com

Prowadzący: Piotr Bednarczyk