Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Jest to kolejny krąg życia. Przede wszystkim odnosi się do naszego czucia swojej motoryki. To w Twoim własnym ja uświadamiasz sobie zarówno czucie i ruch. Zarówno mały ruch jak i duży. Ruch z kolei jest bardzo połączony z przepływem energetycznym, a wraz z przepływem pojawiają się uczucia. Dzięki żywotności swojego ciała w ruchu doświadczasz możliwości tworzenia nowych jakości ruchowych i wzorców, które wspierają zarówno kontakt z innymi osobami jak i z sobą samym. Warto zauważyć, że podczas traumy dochodzi, do zatrzymania ruchu. Osoba wtedy jest w bezruchu, tym samy brakuje przepływu energetycznego, brakuje czucia, kontaktu i emocji. Natomiast podczas ruchu dochodzi do budowania, energii, przepływu, emocji, kontaktu.

Podczas TEGO OKRĘGU ŻYCIA, będzie okazja doświadczać zarówno integracji sensoryczno – motorycznej dwóch półkul mózgu (metod Feldenkraisa z hipnoterapią Milltona Ericksona), przepływu energetycznego (Bioenergetyka Aleksandra Lovena), ekspresji energetycznej uczuć i integracji ich (metoda pracy Bena Shapiro) z ciemnymi stronami osobowości, autentycznego ruchu. Dynamika tego spotkania jest tak pomyślana by był czas na doświadczenia osobiste, pracę w parach, ekspresję w ruchu, a także pracę w danym temacie.

CELEM PRACY OKRĘGU:

· Integracja sensoryczno – motoryczna, tworzenie nowych połączeń neuronalnych dwóch półkul mózgu (lewej i prawej)

· Rozbrajanie bloków energetycznych za pomocą doświadczeń somatycznych – praca z traumą rozwojową

· Wydobycie potencjału życiowego dziecka naturalnego

· Integracja ciemnej strony psychiki poprzez ekspresję ruchu

· Budowanie swojej elastyczności w ciele i emocjach, spontaniczności i kreatywności

· Zwiększenie stabilności emocjonalnej

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1.Osobista decyzja na pracę własną.

2.Wstępna konsultacja z terapeutą prowadzącym, która jest podstawą uczestnictwa w grupie terapeutycznej.

3. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

4. Płatność. Zaliczkę w wysokości 750 zł. proszę wpłacić na konto Instytutu Rozwoju Potencjału Życia Piotr Bednarczyk ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943, W tytule przelewu proszę dopisać: Ja sensoryczno-motoryczne luty 2020 r. imię, nazwisko uczestnika.

GDZIE: Ośrodek Mandala w Targoszowie

TERMIN: 23-29 luty 2020 r.

SPOSÓB REALIZACJI: Zaczynamy warsztaty w niedzielę o godz. 16:00, kończymy w sobotę o 13:00.

ILOŚĆ OSÓB: do 16 osób.

KOSZT SZKOLENIA: 1200 zł (bez kosztów wyżywienia i noclegów). Koszty wyżywienia i noclegów 950 zł

Instytut zwraca 90% wpłaconej kwoty osobom, które pisemnie odwołują swoje uczestnictwo co najmniej 30 dni przed jego rozpoczęciem. W przypadku 2 tygodni od rozpoczęcia zwrot 50%zaliczki lub wpłaty. W przypadku późniejszej pisemnej rezygnacji nie zwracamy wpłaty, chyba że miejsce zostanie wykorzystane z listy oczekujących.

ZAPISY: Piotr Bednarczyk, tel.: +48 603 067 413, piotrinstytut@gmail.com